Imprese Perla f03508001CC
Imprese Perla f03508001CC |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Imprese Perla f03508001CC
Змішувач для раковини Imprese Perla хром f03508001CC | 4 199 ₴ |
Imprese Imprese Perla f03508001CC | 4 199 ₴ |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу IMPRESE PERLA хр | 4 199 ₴ |
Змішувач для раковини Imprese Perla хром f03508001CC | 4 199 ₴ |
Настінний змішувач для умивальника IMPRESE PERLA 198 мм (f03508001CC) | 4 199 ₴ |
We recommendCompare using chart →