Intertool GE-0075
Photos 6 |
Intertool GE-0075 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Intertool 2024 - new products, best sales and most actual models Intertool.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Intertool GE-0075
All prices 7 →Intertool Intertool GE-0075 129480 | 149 ₴ |
Дощувач круговий з трьома розпилювачами з головкою, що обертається на базі | 139 ₴ |
Дощуватель кругової з трьома розпилювачами Intertool (GE-0075) | 149 ₴ |
Дождеватель Intertool кругової на базі з трьома распілителями (GE-0075) | 149 ₴ |
Дощуватель кругової з трьома розпилювачами з обертовою головкою на базі IN | 154 ₴ |
Дощувач круговий з трьома розпилювачами з головкою, що обертається на базі | 149 ₴ |
Дощувач INTERTOOL GE-0075 круговий з трьома розпилювачами з головкою, що о | 164 ₴ |
We recommendCompare using chart →