Дождеватель Intertool GE-0075
Фото 6 |
Intertool GE-0075 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool GE-0075
Все цены 7 →Intertool Intertool GE-0075 129480 | 149 грн. |
Дощувач круговий з трьома розпилювачами з головкою, що обертається на базі | 139 грн. |
Дощуватель кругової з трьома розпилювачами Intertool (GE-0075) | 149 грн. |
Дождеватель Intertool кругової на базі з трьома распілителями (GE-0075) | 149 грн. |
Дощуватель кругової з трьома розпилювачами з обертовою головкою на базі IN | 154 грн. |
Дощувач круговий з трьома розпилювачами з головкою, що обертається на базі | 149 грн. |
Дощувач INTERTOOL GE-0075 круговий з трьома розпилювачами з головкою, що о | 164 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →