Корпус 1stPlayer B4-M-1A2 чорний
Фото 6 |
Купити 1stPlayer B4-M-1A2 чорний
Усі ціни 44 →1stPlayer B4-M-1A2 без БЖ Black | 1 219 грн. |
Корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black без БЖ | 1 219 грн. |
Корпус 1STPLAYER B4-M-1A2 | 1 219 грн. |
Корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black без БП | 1 219 грн. |
Компактний та мінімалістичний корпус від 1stPlayer
1stPlayer B4-M-1A2 ― це недорогий Mini Tower корпус для геймерів з аскетичною лицьовою панеллю, прозорим оглядовим вікном та акцентом на підсвічуванні. Нехай він не може похвалитися якістю збірки як у Fractal Design або шумоізоляцією в стилі шасі Be Quiet, проте його технічно та фізичні можливості дозволяють зібрати стильний, компактний та досить продуктивний ігровий ПК з комплексним підсвічуванням. Зазвичай такі варіанти вибирають прості фанати відеоігор, які не мають якихось специфічних вимог до шасі.
Готовий до встановлення материнських плат формату micro-ATX
Він виконаний у форм-факторі Mini Tower, його внутрішній простір розділений Г-подібною кришкою. Зверху на піддон міститься системна плата, в яку встановлюється процесор, відеокарта довжиною не більше 300 мм та інші комплектуючі. Підтримуються лише компактні плати формату micro-ATX у вертикальному положенні. Блок живлення та накопичувачі ховаються в нижньому відсіку, під накопичувачі виділено 3 внутрішні відсіки, є ще 4 слоти розширення, а кабелі можна сховати всередині корпусу за допомогою системи прихованої протяжки. Конструкція корпусу дозволяє встановити до нього 5 корпусних вертушок, при тому, що одна вже встановлена.
Оглядове вікно
Віддаючи данину моді останніх років, виробник замінив металеву бічну стінку прозорим оглядовим вікном, а встановлений у корпусі вентилятор прикрасив підсвічуванням. Підсвічування цікаво контрастує з чорним мінімалістичним оформленням корпусу, вміло балансуючи між аскетичним скандинавським дизайном і сучасним оформленням для фанатів відеоігор. Ну а всі можливі претензії до невеликої товщини металу, куцей панелі керування та не найзручніших пилових фільтрів розбиваються про ціну B4-M-1A2 ― за $40 фізично складно знайти, красиве, монументальне та сучасне шасі, яке догодить усім. У 90% випадків доведеться на невеликі компроміси.