Корпус 1stPlayer Mi6-1F2 білий
Фото 7 |
1stPlayer Mi6-1F2 білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 1stPlayer Mi6-1F2 білий
Усі ціни 39 →Корпус 1stPlayer Mi6-1F2-W-WH White без БЖ | 2 699 грн. |
Корпус 1stPlayer Mi6-1F2-W-WH | 2 700 грн. |
Корпус 1stPlayer Mi6-1F2-W-WH White без бп | 2 690 грн. |
Корпус 1stPlayer Mi6-1F2-W-WH White без БП | 2 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації 1stPlayer Mi6-1F2
Ціни на 1stPlayer Mi6-1F2 |
---|---|---|---|---|
1stPlayer Mi6-1F2 білий | від 2 524 грн. | 39 пропозицій | ||
1stPlayer Mi6-1F2 чорний | від 2 524 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →