Корпус 1stPlayer BS-2-3F1-BK чорний
Фото 12 |
1stPlayer BS-2-3F1-BK чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":1 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 1stPlayer BS-2-3F1-BK чорний
Усі ціни 42 →1stPlayer BS-2-3F1-BK без БЖ Black | 1 649 грн. |
Корпус 1stPlayer BS-2-3F1-BK Black без БЖ | 1 599 грн. |
Корпус 1stPlayer BS-2-3F1-BK | 1 600 грн. |
Корпус 1stPlayer bs-2-3f1-bk Black без бп | 1 562 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →