Корпус 1stPlayer D3-A-F2P білий
Фото 4 |
Геймерський корпус Mini Tower для компактної комп'ютерної системи з підвищеною продуктивністю, представлений на ринку в 2023 році і виробником, що позиціонується в середній ціновий діапазон. На платформу можна встановити материнську плату розміру micro-ATX. Кейс ідеально підходить для встановлення високопродуктивних комплектуючих із збільшеним тепловиділенням. Для охолодження шасі використовуються два заводські вентилятори.
Спереду встановлена 200-міліметрова вертушка, яка робить повітряне обдування максимально ефективним. Для видування теплого повітря передбачений вентилятор 140 мм. Ігровий корпус 1stPlayer D3-A-F2P отримав оглядову боковину на поворотних петлях. Дверцята фіксуються магнітним замком. На платформі передбачено збільшений запас вільного простору під теплообмінник CPU. У ролі баштового кулера процесора можна використовувати 190-міліметрове рішення.
Ця модель містить високопродуктивний флагманський CPU. Монтажний отвір відеокарти вільно вміщує будь-який варіант GPU довжиною до 340 мм. Корпус яскраво вирізняється об'ємним сітчастим фасадом. Для покращення декоративного ефекту передбачено RGB-підсвічування. Існує можливість налаштування ілюмінації за допомогою окремого перемикача. Серед інтерфейсів є два роз'єми USB 2.0 і ще один порт USB 3.0.
Купити 1stPlayer D3-A-F2P білий
Усі ціни 35 →Корпус 1stPlayer D3-A-F2P-W-F2-W-WH White без БЖ | 1 999 грн. |
Корпус 1stPlayer D3-A-F2P-W-F2-W-WH | 2 000 грн. |
Корпус 1stPlayer d3-a-f2p-w-f2-w-wh White без бп | 1 921 грн. |
Корпус 1stPlayer D3-A-F2P-W-F2-W-WH White без БП | 1 999 грн. |
Ігровий компакт
1stPlayer D3-A – досить компактний Micro-ATX корпус, всього 37х40 сантиметрів та вагою 4.2 кілограми. Завдяки чому не тільки займає мало місця на столі, а й добре продувається наскрізь. Укомплектований двома вентиляторами збільшеного діаметра: передній вдувний 14 см, а задній видувний 12 см, обидва з синхронізованим ARGB підсвічуванням.
Повітря чи вода
Зверху можна встановити ще два вентилятори 12/14 см або двосекційну систему водяного охолодження типорозміру 240 мм. Також зверху розташований легкознімний пиловий фільтр та інтерфейсна панель з трьома класичними портами USB Type-A (один із яких швидкої версії 3.0) та окремою кнопкою управління підсвічуванням.
Чорне і біле
Бічні прозорі дверцята зроблені із загартованого скла з легким тонуванням, кріпиться на петлі і закривається на магнітний замок. Це дозволяє в будь-який момент отримати швидкий доступ до внутрішніх компонентів ПК без користування викруткою. На вибір пропонується два кольори корпусу: чорний та білий, причому, на відміну від багатьох конкурентів, він білий навіть усередині.
Модификації 1stPlayer D3-A-F2P
Ціни на 1stPlayer D3-A-F2P |
---|---|---|---|---|
1stPlayer D3-A-F2P білий | від 1 811 грн. | 35 пропозицій | ||
1stPlayer D3-A-F2P чорний | від 1 811 грн. | 37 пропозицій |