Корпус 1stPlayer D3-A-F2P чорний
Фото 4 |
1stPlayer D3-A-F2P чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 1stPlayer D3-A-F2P чорний
Усі ціни 40 →Корпус 1stPlayer D3-A-F2P-F2-BK Black без БЖ | 1 999 грн. |
Корпус 1stPlayer D3-A-F2P-F2-BK | 2 000 грн. |
Корпус 1stPlayer d3-a-f2p-f2-bk Black без бп | 1 921 грн. |
Корпус 1stPlayer D3-A-F2P-F2-BK Black без БП | 1 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації 1stPlayer D3-A-F2P
Ціни на 1stPlayer D3-A-F2P |
---|---|---|---|---|
1stPlayer D3-A-F2P білий | від 1 820 грн. | 36 пропозицій | ||
1stPlayer D3-A-F2P чорний | від 1 820 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →