Персональний комп'ютер 2E Rational Vigeo 2E-2119
від 16 023 до 18 147 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Vigeo 33
Характеристики
2E Rational Vigeo 2E-2119 |
|
Модель корпусу - 2E Vigeo.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Vigeo 2E-2119
Сортувати
2E Rational (2E-2119) | 16 431 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2119) | 16 023 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2119) | 16 023 грн. |
2E Rational (2E-2119) | 16 229 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational Intel i5-10400/H410/16/120F+1000/i | 16 349 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо