Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-2608
Відео 14 | від 14 734 до 17 037 грн. Порівняти ціни 17 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Alfa 54
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-2608 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Alfa 2E-2608
Сортувати
2E Rational (2E-2608) | 15 444 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2608) | 15 043 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2608) | 15 043 грн. |
2E Rational (2E-2608) | 15 239 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational Intel i5-10400/H410/8/240F+1000/in | 15 349 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо