Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5340
Фото 9 | від 20 609 до 29 108 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 11400, 2.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5340
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5340) | 21 227 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5340) | 21 227 грн. |
2E Integer (2E-5340) | 21 489 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-11400/H510/16/240F/int/Win | 21 659 грн. |
2E Integer (2E-5340) | 21 489 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо