Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5240
Фото 9 | від 19 526 до 22 511 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 730, 2 ГБ Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5240
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5240) | 20 099 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5240) | 20 099 грн. |
2E Integer (2E-5240) | 20 359 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/16/256F/NVD730 | 20 509 грн. |
2E Integer (2E-5240) | 20 359 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо