Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero 2E-9672
Фото 19 | від 34 368 до 38 494 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 12400F, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 8 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Spero 40
Характеристики
2E Complex Gaming Spero 2E-9672 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spero 2E-9672
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9672) | 34 368 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9672) | 34 368 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F512GB, NVD3060-8, H610 | 35 069 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9672) 2E-9672 | 34 809 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F512GB, NV | 35 069 грн. |
2E Complex Gaming 2E-9672 | 34 430 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16GB, F512GB, NV | 35 069 грн. |
2E 2E-9672 | 38 494 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F512GB, NV | 37 044 грн. |
Закрити
Рекомендуємо