Клавіатура
2E KS130
Фото 8 |
2E KS130 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E KS130
Усі ціни 54 →Клавіатура 2E KS130 Usb Black (2E-KS130UB) | 350 грн. |
Клавиатура 2E KS130 Usb Black (2E-KS130UB) | 350 грн. |
Клавіатура 2E KS130 Ukr Black (2E-KS130UB) 2E-KS130UB | 349 грн. |
Клавіатура 2Е KS130 USB Black (2E-KS130UB) 2E-KS130UB | 349 грн. |
2Е KS130 USB Black (2E-KS130UB) | 349 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →