A4Tech G3-270N
Відео 3Фото 16 |
A4Tech G3-270N |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech G3-270N
Усі ціни 109 →A4Tech G3-270N Black/Blue G3-270N BLACK BLUE | 349 грн. |
Мышка A4Tech G3-270N Black/Blue V-Track G3-270N (Black+Blue) | 349 грн. |
Миша бездротова A4Tech G3-270N-1 Black V-Track G3-270N (Black+ Grey) | 329 грн. |
Мышь A4 G3-270N USB V-Track, беспроводная, 1000dpi, черная | 332 грн. |
Мышка A4tech G3-270N Grey | 349 грн. |
По столу та килиму
Невелика комп'ютерна миша A4Tech G3-270N має симетричний корпус, тому забезпечує зручний хват будь-якою рукою. Вона призначена для домашнього та офісного використання, про що свідчить чутливість сенсора 1000 dpi. Показник оптимально підходить для роботи у браузері, текстових редакторах, таблицях. Сенсор забезпечує плавне переміщення файлів та даних без ривків практично на будь-якій поверхні (килим, покривало, одяг, лакований стіл) за рахунок застосування технології V-Track. Особлива конструкція розташування компонентів усередині забезпечує хорошу чутливість і точність курсору, тому мишкою зручно користуватися на дивані або з колін без застосування спеціальних килимків.
Потрібно лише підключити
A4Tech G3-270N працює за системою Plug&Play (підключи та користуйся). Достатньо лише вставити батарейку (1xAA) у корпус, а радіопередавач у роз'єм USB A ноутбука чи ПК. Потрібно відзначити, що ресивер дуже компактний і після установки не закриває інших роз'ємів, не вимагає вилучення перед упаковкою лептопа в сумку. Радіус дії бездротового передавача становить 10 м, тому користувач може розміститися подалі від пристрою, наприклад, при підключенні ноутбука до телевізора для перегляду фільмів.
Зважаючи на відсутність підсвічування та наявність системи енергозбереження, на одній батарейці можна працювати довгі місяці. Лаконічний дизайн з різними варіантами кольорів і стандартний набір керування (2 клавіші + колесо прокручування) дозволяють адаптувати мишку під різні сфери застосування.