Моноблок Acer Aspire C24-1300 DQ.BKRME.00C
Фото 8 | від 20 200 до 22 699 грн. Порівняти ціни 26 → |
Модифікації Acer Aspire C24-1300 3
Характеристики
Acer Aspire C24-1300 DQ.BKRME.00C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Aspire C24-1300 DQ.BKRME.00C
Сортувати
Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BKRME.00C) Ua | 20 899 грн. |
Моноблок 23.8" ACER Aspire C24-1300 (DQ.BKRME.00C) | 20 899 грн. |
Моноблок Acer Aspire c24-1300 (dq.bkrme.00c) Black | 21 625 грн. |
Моноблок Acer Aspire C24-1300 23.8" FHD, AMD R3-7320U, 8GB, F512GB, UMA, W | 20 399 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо