Заварний чайник Adler AD 1299 2200 Вт 1.5 л білий
Фото 8 |
Adler AD 1299 |
|
Спеціальна версія електрочайника, призначена для чайників та любителів трав'яних, ягідних та фруктових настоїв. У конструкції моделі є знімне сито, оптимізоване для зручного та якісного заварювання. Пристрій кип'ятить воду, а також заварює та наполягає гарячий напій. Цей апарат дозволяє взяти під повний контроль температуру нагрівання води. У скляний електрочайник Adler AD 1299 вбудований термостат із можливістю вибору температурного режиму.
Панель налаштування дозволяє вибрати будь-який з наступних варіантів нагрівання: 60, 70, 80 та 90 °C. Додатково передбачено окрему кнопку для простого кип'ятіння води до температури 100 °C. Система нагріву працює в парі з декоративним підсвічуванням, при цьому використовується п'ять колірних відтінків: зелений, синій, жовтий, фіолетовий та червоний. Кожен із відтінків відповідає певній температурі нагрівання колби. Цей електрочайник створений із застосуванням найкращих матеріалів. Скляна чаша доповнена дисковим нагрівачем та кришкою із високоякісної харчової сталі. До кришки додається сито, що виконує функцію заварника. Сито можна не встановлювати, якщо чайник використовується просто для кип'ятіння або нагрівання води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Купити Adler AD 1299 2200 Вт 1.5 л білий
Усі ціни 17 →Електрочайник Adler Ad 1299 | 1 091 грн. |
Електрочайник Adler AD 1299 | 1 143 грн. |
Електрочайник Adler AD 1299 з регулятором температури | 1 247 грн. |
Електрочайник Adler AD 1299 60-100°C | 1 051 грн. |
Чайник електричний з регулятором температури Adler AD-1299 1.5 л | 1 629 грн. |