Корпус Aerocool Cylon TG чорний (ACCM-PV10013.11)
Відео 1Фото 13 |
Aerocool Cylon TG чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Aerocool Cylon TG чорний
Усі ціни 22 →Корпус AeroCool Cylon BG (Tempered Glass) (ACCM-PV10013.11) Black без БЖ A | 1 699 грн. |
Корпус Aerocool Pgs Cylon Bg (Black) | 2 102 грн. |
Корпус AeroCool Cylon Bg (Tempered Glass) Black (ACCM-PV10013.11) | 1 583 грн. |
Корпус AeroCool Cylon bg (Tempered Glass) (accm-pv10013.11) Black без бп | 1 763 грн. |
Корпус AeroCool Cylon BG (Tempered Glass) (ACCM-PV10013.11) Black без БП A | 1 699 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aerocool Cylon TG
Ціни на Aerocool Cylon TG |
---|---|---|---|---|
Aerocool Cylon TG білий | від 1 583 грн. | 20 пропозицій | ||
Aerocool Cylon TG чорний | від 1 529 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →