Змішувач Domino Ellipse DCC-203SA-B01
Фото 18 |
Domino Ellipse DCC-203SA-B01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Ellipse DCC-203SA-B01
Усі ціни 42 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом DOMINO ELLIPSE DCC-203S | 846 грн. |
Domino Змішувач для кухні Domino ELLIPSE DCC-203SA-S21 | 643 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO ELLIPSE DCC-203SA-B01 000025216 | 846 грн. |
Смеситель для кухни Domino Ellipse DCC-203SA-G03 000025215 | 719 грн. |
Змішувач для кухні Domino ELLIPSE DCC-203SA-G03 97949003041926089 | 846 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →