Змішувач Zerix TZH-722 Reflector ZX2947
Zerix TZH-722 Reflector ZX2947 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix TZH-722 Reflector ZX2947
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні двовентильний з гнучким виливом ZERIX TZH 722 хром силу | 612 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX TZH 722 с рефлективным изливом (ZX2947) | 612 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX TZH 722 з рефлективним виливом (ZX2947) | 612 грн. |
Змішувач для кухні Zerix TZH 722 з рефлективним виливом (ZX2947) | 612 грн. |
Змішувач на кухню двозахватний із поворотним виливом ZERIX TZH хром силумі | 612 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX TZH 722 Reflector ZX2947 | 632 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX TZH 722 з рефлективний зливом (ZX2947) | 612 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →