Змішувач MIXXUS Omega 275 MI2767
MIXXUS Omega 275 MI2767 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Omega 275 MI2767
Усі ціни 12 →Змішувач на кухню двозахватний MIXXUS Omega білий силумін MI2767 | 659 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS OMEGA 275 белый (MI2767) | 659 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Omega 275 (MI2767) | 659 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Omega 275 (MI2767), білий | 659 грн. |
Кухонний змішувач білий MIXXUS Omega 275 (MI2767) | 659 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →