Витяжка Akpo WK-7 Light ECO 50
Закрити
Шапка
Akpo WK-7 Light ECO 50 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 Light ECO 50
Усі ціни 7 →Витяжка вбудована Akpo WK-7 Light Eco Glass 50 Black WK-7 LIGHT ECO 50 blaХарактеристики продукту
- Розміри (Ш x В min-max x Г): 50 x 17 - x 30,2 см
- Максимальна продуктивність (стандартний ре... щежим): 330,5 м3/год
- Рівень шуму 67 дБ
- Освітлення: Світлодіод 2х2 Вт
- Управління механічне
- Регулювання швидкості: 3 ступені
- Кількість моторів: 1
- Режим роботи абсорбер; екстрактор
- Жирові фільтри: алюмінієві
- Діаметр вихідного отвору для повітря 12 см
- Колір чорний
- Оздоблення сталь; скло
- Відповідний вугільний фільтр: T300
- Вугільний фільтр у комплекті: немає
- Зовнішні розміри
- Розміри упаковки: 53.50 x 22.10 x 35.60 см
- Вага з упаковкою: 5.86 кг
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 010 грн. |
Вытяжка встроенная Akpo WK-7 Light Eco Glass 50 Black WK-7 LIGHT ECO 50 blХарактеристики продуктаРазмеры (Ш x В min-max x Г):50 x 17 - x 30,2 смМаксимальная производительно Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 006 грн. |
Вытяжка телескопическая Akpo WK-7 Light Eco 50 White WK7LIGHTECO50BIAИзящная вытяжкаТелескоп Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 667 грн. |
Витяжка Телескопічна Akpo WK-7 Light Eco 50 White WK7LIGHTECO50BIAВитончена витяжка
Телескопічну витяжку небезпідставно називають шафовою або підкапотною витяжкою. Більша частина приладу в... щестановлюється в шафу, а видимою залишається лише передня панель. Вентиляційна зона такої витяжки є рухомою, тому вона висувається, як шухляда. Таким чином, робочу зону приладу можна регулювати за потреби. Завдяки компактним розмірам телескопічну витяжку можна використовувати на будь-якій кухні, незалежно від її розмірів.
2 режими роботи
Витяжка з козирком є найбільш універсальним приладом. Його можна під'єднати до вентиляційного каналу, досягнувши таким чином більшої ефективності. Однак це не є обов'язковим. Витяжка також може працювати в режимі абсорбера, просто регулярно замінюючи вугільні фільтри. Завдяки рішенню 2-в-1 ви можете уникнути додаткових витрат у майбутньому, оскільки витяжка буде сама підлаштовуватис Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 659 грн. |
Витяжка Телескопічна Akpo WK-7 Light glass 50 Black WK7LIGHT50Витончена витяжка
2 режими роботи
Витяжка з козирком є найбільш універсальним приладом. Його можна під'єднати до вентиляційного каналу, досягнувши таким чином більшої ефективності. Однак це не є обов'язковим. Витяжка також може працювати в режимі абсорбера, просто регулярно замінюючи вугільні фільтри. Завдяки рішенню 2-в-1 ви можете уникнути додаткових витрат у майбутньому, оскільки витяжка буде сама підлаштовуватис Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 923 грн. |
Вытяжка телескопическая Akpo WK-7 Light glass 50 Black WK7LIGHT50Изящная вытяжкаТелескоп Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 931 грн. |
Витяжка Телескопічна Akpo WK-7 Light Eco 50 WhiteВитончена витяжка
Телескопічну витяжку небезпідставно називають шафовою або підкапотною витяжкою. Більша частина приладу в... щестановлюється в шафу, а видимою залишається лише передня панель. Вентиляційна зона такої витяжки є рухомою, тому вона висувається, як шухляда. Таким чином, робочу зону приладу можна регулювати за потреби. Завдяки компактним розмірам телескопічну витяжку Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 661 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 734 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: на відведення 420 м³/год, ширина 49.8 см
від 3 581 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 750 м³/год, на відведення 350 м³/год, ширина 49.8 см
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: на відведення 584 м³/год, ширина 49.8 см
від 3 908 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: на відведення 180 м³/год, ширина 50 см
від 5 156 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: на відведення 152 м³/год, ширина 50 см
від 3 000 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: на відведення 310 м³/год, ширина 49.8 см
від 4 224 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 1100 м³/год, ширина 49.5 см
від 4 007 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: на відведення 700 м³/год, ширина 50 см
від 4 433 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 750 м³/год, ширина 50 см
від 4 289 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: на відведення 390 м³/год, ширина 50 см
від 3 584 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 700 м³/год, ширина 49.6 см