Витяжка Akpo Rustica 60 бежевий
Akpo Rustica 60 бежевий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Rustica 60 бежевий
Усі ціни 7 →Витяжка Akpo WK-4 Rustica 60 | 8 756 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 RUSTICA NOVA 60 WK4RUSTICA60Настінна витяжка
Витяжка призначена для монтажу на стіні, над плитою. Її характерною особливістю є довгий вертикальний дим... щеохід, який закриває витяжну трубу. У порівнянні з шафовими та підкамінними витяжками, вона відрізняється більшою потужністю. Незважаючи на назву, не всі моделі потребують підключення до вентиляційного каналу.
2 режими роботи
Витяжка, яка працює як в режимі відведення, так і в режимі всмоктування, є найбільш універсальним приладом. Його можна під'єднати до вентиляційного каналу, досягнувши таким чином більшої ефективності. Однак це не є обов'язковим. Витяжка може працювати і в режимі абсорбції, просто регулярно замінюючи вугільні фільтри. Завдяки рішенню 2-в-1 ви можете уникнути додаткових витрат у майбутньому, оскільки витяжка буде сама підлаштовуватис Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 424 грн. |
Вытяжка купольная Akpo WK-4 RUSTICA NOVA 60 WK4RUSTICA60Настенная вытяжка предназначена для монтажа на стене Вытяжка предназначена для монтажа на стене, над плитой. Ее характерной... щеособенностью является длинный вертикальный дымоход, который закрывает вытяжную трубу. По сравнению со шкафными и подкаминными вытяжками, она отличается большей мощностью. Несмотря на название, не все модели нуждаются в подключении к вентиляционному каналу. 2 режима работы Вытяжка, которая работает как в режиме отвода, так и в режиме всасывания, является наиболее универсальным прибором. Его можно подключить к вентиляционному каналу, достигнув таким образом большей эффективности. Однако это не является обязательным. Вытяжка может работать и в режиме абсорбции, просто регулярно заменяя угольные фильтры. Благодаря решению 2-в-1 вы можете избежать дополнительных расходов в будущем, поскольку вытяжка будет сама подстраиваться под ваши потребности. Козырек изготовлен из черного листового металла, окрашенного порошковой краской цвета экрю. Декоративная планка из древесины бука, необработанная, без цвета. Ширина 60 см/90 см Управление Механическое (ползунковый переключатель) Освещение 2 х 2 Вт LED Номинальная производительно Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 414 грн. |
Вытяжка купольная Akpo WK-4 RUSTICA NOVA 60 WK4RUSTICA60Настенная вытяжка предназначена для монтажа на стене Вытяжка предназначена для монтажа на стене, над плитой. Ее характерной... щеособенностью является длинный вертикальный дымоход, который закрывает вытяжную трубу. По сравнению со шкафными и подкаминными вытяжками, она отличается большей мощностью. Несмотря на название, не все модели нуждаются в подключении к вентиляционному каналу. 2 режима работы Вытяжка, которая работает как в режиме отвода, так и в режиме всасывания, является наиболее универсальным прибором. Его можно подключить к вентиляционному каналу, достигнув таким образом большей эффективности. Однако это не является обязательным. Вытяжка может работать и в режиме абсорбции, просто регулярно заменяя угольные фильтры. Благодаря решению 2-в-1 вы можете избежать дополнительных расходов в будущем, поскольку вытяжка будет сама подстраиваться под ваши потребности. Козырек изготовлен из черного листового металла, окрашенного порошковой краской цвета экрю. Декоративная планка из древесины бука, необработанная, без цвета. Ширина 60 см/90 см Управление Механическое (ползунковый переключатель) Освещение 2 х 2 Вт LED Номинальная производительно Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 7 420 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 RUSTICA 60Особливості продукту
- Основні дані
- Виробник Akpo
- Тип витяжки Димохідна
- Колір Кремовий
- Функції Витяжка
-... щеТехнічні характеристики
- Продуктивність витяжки [м3/год] 297
- Управління Механічне
- Освітлення
- Тип освітлення Галогенне
- Фізичні характеристики
- Ширина 51 см до 60 см
- Енергетична етикетка
- Клас енергоспоживанн Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 753 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 RUSTICA 60Особливості продукту
- Основні дані
- Виробник Akpo
- Тип витяжки Димохідна
- Колір Кремовий
- Функції Витяжка
-... щеТехнічні характеристики
- Продуктивність витяжки [м3/год] 297
- Управління Механічне
- Освітлення
- Тип освітлення Галогенне
- Фізичні характеристики
- Ширина 51 см до 60 см
- Енергетична етикетка
- Клас енергоспоживанн Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 741 грн. |
Вытяжка купольная Akpo WK-4 RUSTICA 60Характеристики продуктаОсновны Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 759 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 496 грн.
традиційна (пристінна), кантрі, потік: 750 м³/год, на відведення 430 м³/год, ширина 60 см
від 12 099 грн.
вбудована (шафа), повновбудована, потік: 1035 м³/год, на відведення 540 м³/год, ширина 52 см
від 3 124 грн.
вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 650 м³/год, ширина 60 см
від 10 170 грн.
традиційна (пристінна), кантрі, потік: на відведення 621 м³/год, ширина 60 см
від 1 892 грн.
пристінна / вбудована, козиркова, потік: на відведення 160 м³/год, ширина 60 см
від 11 280 грн.
традиційна (пристінна), похила, потік: 1200 м³/год, ширина 90 см
від 2 690 грн.
вбудована (шафа), повновбудована, потік: 700 м³/год, ширина 52 см