Витяжка Akpo Mirage 60
Akpo Mirage 60 потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Mirage 60
Витяжка Akpo WK-10 Mirage 60 Black | 6 776 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-10 Mirage 60 | 6 804 грн. |
Akpo Mirage 60 | 9 786 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-10 Mirage 60 | 9 783 грн. |
Вытяжка купольная Akpo WK-10 Mirage 60 | 9 789 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →