Витяжка Franke FTC 512 XS V2 нержавіюча сталь (110.0200.714)
Franke FTC 512 XS V2 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FTC 512 XS V2 нержавіюча сталь
Усі ціни 66 →Franke Franke FTC 512 XS V2 110.0200.714 | 4 300 грн. |
Кухонна витяжка Franke FTC 512 XS V2 | 4 299 грн. |
Кухонні витяжки Franke Flexa FTC 512 XS V2 110.0200.714 | 3 870 грн. |
FRANKE FLEXA FTC 512H XS (110.0200.714) | 3 920 грн. |
Витяжка Franke FTC 512 XS V2 110.0200.714 | 4 300 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →