Електрогенератор EnerSol STBS-50BNP
EnerSol STBS-50BNP |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol STBS-50BNP
Генератор дизельний EnerSol STBS-50BNP 101345-314 | 538 600 грн. |
Дизельний генератор EnerSol STBS 50BNP | 338 000 грн. |
EnerSol STBS-50BNP офіційна гарантія ціна з ПДВ | 511 499 грн. |
Генератор дизельный EnerSol STBS-50BNP | 538 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →