Електрогенератор EnerSol STRS-90RNP
EnerSol STRS-90RNP |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol STRS-90RNP
Генератор дизельний EnerSol STRS-90RNP 101345-327 | 528 400 грн. |
Дизельний генератор EnerSol STRS-90RNP | 341 600 грн. |
EnerSol STRS-90RNP офіційна гарантія ціна з ПДВ | 499 999 грн. |
Генератор дизельный EnerSol STRS-90RNP | 528 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →