Змішувач Gappo G4517-6
Фото 6 |
Gappo G4517-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G4517-6
Усі ціни 19 →Змішувач для кухні GAPPO чорний G4517-6 | 3 944 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний GAPPO чорний латунь G4517-6 | 3 944 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G4517-6 чорний | 3 944 грн. |
Змішувач для кухні GAPPO G4517-6, чорний 1041642 | 3 944 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4517-6 | 3 550 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →