Змішувач Fabiano FKM 31.13 Inox 8231.403.0667
Фото 3 |
Fabiano FKM 31.13 Inox 8231.403.0667 |
|
Аератор Neoperl (Швейцарія) розділений на два незалежні виходи, що перешкоджає змішуванню водопровідної води з фільтрованою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.13 Inox 8231.403.0667
FABIANO FKM 3113 Inox 8231.403.0667 | 7 412 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.13 Inox | 6 527 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.13 Inox | 6 282 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.13 Inox (8231.403.0667) | 6 445 грн. |
Кухонный смеситель Fabiano FKM 31.13 Inox 8231.403.0667 | 6 527 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →