Мінітрактор AL-KO Solo T 22-110.0 HDH-A V2 (127575)
Відео 6Фото 10 |
AL-KO Solo T 22-110.0 HDH-A V2
Двигун:бензиновий
Потужність:13000 Вт, 17.7 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:110 см
Висота косіння:від 30 мм, до 90 мм
Вага:310 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Solo T 22-110.0 HDH-A V2
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo T 22-110.0 HDH-A V2
Усі ціни 6 →AL-KO AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 | 229 999 грн. |
Садовий трактор Solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 (17.7 к.с.) (127575) 127 | 229 980 грн. |
Садовий мінітрактор solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 Premium 127575 | 229 999 грн. |
Садовий трактор Solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 (17.7 к.с.) (127575) 127 | 229 999 грн. |
Трактор - газонокосарка solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2(127575) 127575 | 229 999 грн. |
Газовий трактор Solo by AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 | 229 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →