Твердопаливний котел Altep DUO UNI PELLET PLUS 27 27 кВт
Altep DUO UNI PELLET PLUS 27 27 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:27 кВт, площа ~ 216 м²
Об'єм бункера:300 л
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Керамічний каталізатор в топці котла
Всі характеристики
Характеристики DUO UNI PELLET PLUS 27
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Altep DUO UNI PELLET PLUS 27
Ціни на Altep DUO UNI PELLET PLUS 27 |
---|---|---|---|---|
Altep DUO UNI PELLET PLUS 15 15 кВт | від 105 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET PLUS 21 21 кВт | від 109 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET PLUS 27 27 кВт | від 119 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET PLUS 33 33 кВт | від 123 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO UNI PELLET PLUS 40 40 кВт | від 135 300 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →