Твердопаливний котел Altep DUO PELLET 75 75 кВт
Фото 7 |
Altep DUO PELLET 75 75 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:75 кВт, площа ~ 600 м²
Об'єм бункера:540 л
Камера згоряння:відкрита, димар 250 мм
Всі характеристики
Характеристики DUO PELLET 75
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep DUO PELLET 75 75 кВт
Твердотопливный котел Altep Duo Pellet 75 кВт | 161 900 грн. |
Пелетний котел ALTEP Duo Pellet 75 кВт | 161 000 грн. |
Пелетний котел ALTEP Duo Pellet 75 кВт | 161 000 грн. |
Модификації Altep DUO PELLET 75
Ціни на Altep DUO PELLET 75 |
---|---|---|---|---|
Altep DUO PELLET 17 17 кВт | від 82 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 25 25 кВт | від 90 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 31 31 кВт | від 97 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 38 38 кВт | від 104 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 50 50 кВт | від 117 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 62 62 кВт | від 136 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 75 75 кВт | від 161 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 95 95 кВт | від 201 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 120 120 кВт | від 224 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 150 150 кВт | від 235 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 200 200 кВт | від 297 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Altep DUO PELLET 250 250 кВт | від 335 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →