Литий диск Alutec DriveX 8,5x19/5x108 ET40 DIA63,4
Відео 1Фото 3 | від 9 274 до 12 804 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec DriveX 41
Характеристики
Alutec DriveX 8,5x19/5x108 ET40 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec DriveX 8,5x19/5x108 ET40 DIA63,4
Сортувати
ALUTEC Drive R19 W8.5 PCD5x108 ET40 DIA63.4 Metal Grey | 12 555 грн. |
Диски Alutec Drive 8,5x19 5x108 ET40 DIA63,4 (grey) | 9 274 грн. |
Alutec DRIVE X Metal-Grey (R19 W8.5 PCD5x108 ET40 DIA63.4) | 10 199 грн. |
Alutec DriveX 8.5x19 5x108 ET40 DIA63.4 MG | 12 374 грн. |
Alutec Drive (8.5J x 19 5x108 ET40 DIA63.4) Metal Grey На замовлення з Євр | 11 523 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі