Литий диск Alutec Freeze 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 1Фото 11 | від 6 300 до 9 660 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Freeze 63
Характеристики
Alutec Freeze 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7,5x18/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 (silver) 10019562 | 6 300 грн. |
Диски Alutec Freeze 7,5x18 5x112 ET45 DIA57,1 (silver) | 6 329 грн. |
Alutec FREEZE Diamant-Schwarz (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1) | 8 299 грн. |
Alutec FREEZE (7.5J x 18 5x112 ET45 DIA57.1) DMB Diamant Schwarz Matt На з | 9 215 грн. |
Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Silver FRE75845V21-0 | 6 662 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі