Литий диск Alutec Freeze 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA70,1
Відео 1Фото 11 | від 7 685 до 9 581 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Freeze 61
Характеристики
Alutec Freeze 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 7,5x18/5x114,3 ET45 DIA70,1
Сортувати
Alutec FREEZE Diamant-Schwarz (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1) | 8 299 грн. |
Alutec Freeze R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Silver FRE75845B81-0 | 8 628 грн. |
Alutec FREEZE (7.5J x 18 5x114.3 ET45 DIA70.1) Polar Silver На замовлення | 8 746 грн. |
Alutec Freeze DB R18 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 | 8 305 грн. |
Alutec FREEZE (7.5J x 18 5x114.3 ET45 DIA70.1 Polar Silver) | 9 394 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі