Литий диск Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET49 DIA67,1
Відео 1Фото 33 | від 6 558 до 9 768 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET49 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7x18/5x114,3 ET49 DIA67,1
Alutec Tormenta (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET49 DIA67.1) polar silver | 6 558 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET49 DIA67.1) Diamond black front polishe | 9 196 грн. |
Alutec Tormenta (7J x 18 5x114.3 ET49 DIA67.1) Black На замовлення з Європ | 9 768 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі