Литий диск Alutec Grip 6,5x16/5x100 ET39 DIA57,1
Відео 3Фото 4 | від 4 809 до 6 791 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Alutec Grip 113
Характеристики
Alutec Grip 6,5x16/5x100 ET39 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 6,5x16/5x100 ET39 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Alutec Grip R16 W6.5 PCD5x100 ET39 DIA57.1 (graphite) 10005041 | 4 860 грн. |
Диски Alutec Grip 6,5x16 5x100 ET39 DIA57,1 (graphite) | 4 920 грн. |
Alutec GRIP Graphit (R16 W6.5 PCD5x100 ET39 DIA57.1) | 6 199 грн. |
Alutec Grip R16 W6.5 PCD5x100 ET39 DIA57.1 Graphite GR65639V72-7 | 4 866 грн. |
Alutec Grip polar silver R16 W6.5 PCD5x100 ET39 DIA57.1 | 5 311 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі