Литий диск Alutec Grip 7,5x17/5x120 ET55 DIA65,1
Відео 3Фото 4 | від 6 204 до 8 718 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Alutec Grip 110
Характеристики
Alutec Grip 7,5x17/5x120 ET55 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 7,5x17/5x120 ET55 DIA65,1
Сортувати
Alutec GRIP Graphit (R17 W7.5 PCD5x120 ET55 DIA65.1) | 6 899 грн. |
Alutec Grip (7.5J x 17 5x120 ET55 DIA65.1) Graphite На замовлення з Європи | 7 823 грн. |
Alutec Grip polar silver R17 W7.5 PCD5x120 ET55 DIA65.1 | 8 580 грн. |
Alutec Grip R17 W7.5 PCD5x120 ET55 DIA65.1 Graphite GR75755U42-7 | 6 204 грн. |
Диски Alutec Grip 7,5x17 5x120 ET55 DIA65,1 (graphite) (1000487630) | 6 487 грн. |
Alutec GRIP Polar-Silber (R17 W7.5 PCD5x120 ET55 DIA65.1) | 6 799 грн. |
Alutec Grip graphite R17 W7.5 PCD5x120 ET55 DIA65.1 | 8 718 грн. |
Alutec Grip R17 W7.5 PCD5x120 ET55 DIA65.1 Silver GR75755U41-0 | 7 040 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі