Литий диск Alutec Ikenu 8x19/5x112 ET27 DIA66,6
Відео 4Фото 4 | від 10 205 до 12 466 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):27 мм |
Модифікації Alutec Ikenu 103
Характеристики
Alutec Ikenu 8x19/5x112 ET27 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Ikenu 8x19/5x112 ET27 DIA66,6
Сортувати
Alutec IKENU Graphit-Frontpoliert (R19 W8.0 PCD5x112 ET27 DIA66.6) | 11 299 грн. |
Alutec Ikenu (8J x 19 5x112 ET27 DIA66.6) Graphite На замовлення з Європи. | 11 800 грн. |
Alutec Ikenu R19 W8 PCD5x112 ET27 DIA66.6 Graphit Front Polished IKE80927W | 10 968 грн. |
Alutec Ikenu GFP R19 W8.0 PCD5x112 ET27 DIA66.6 | 12 466 грн. |
Alutec Ikenu R19 W8 PCD5x112 ET27 DIA66.6 Metal Grey | 10 958 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі