Литий диск Alutec Raptr 6,5x16/5x114,3 ET33 DIA67,1
Відео 3Фото 6 | від 6 177 до 8 924 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації Alutec Raptr 32
Характеристики
Alutec Raptr 6,5x16/5x114,3 ET33 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Raptr 6,5x16/5x114,3 ET33 DIA67,1
Сортувати
ALUTEC Raptr R16 W6.5 PCD5x114,3 ET33 DIA67.1 Racing Black | 6 177 грн. |
Alutec Raptr 6.5x16 5x114.3 ET33 DIA67.1 PS | 8 602 грн. |
Alutec Raptr (6.5J x 16 5x114.3 ET33 DIA67.1 Polar Silver) | 8 391 грн. |
Alutec Raptr MB R16 W6.5 PCD5x114.3 ET33 DIA67.1 | 8 924 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі