Литий диск Alutec Singa 7x17/5x114,3 ET48 DIA67,1
Фото 23 | від 6 365 до 7 603 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Alutec Singa 44
Характеристики
Alutec Singa 7x17/5x114,3 ET48 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Singa 7x17/5x114,3 ET48 DIA67,1
Литые диски Alutec Singa R17 W7 PCD5x114.3 ET48 DIA67.1 (black polished) 1 | 6 365 грн. |
Диски Alutec Singa 7x17 5x114,3 ET48 DIA67,1 (black polished) | 6 462 грн. |
Alutec SINGA (7J x 17 5x114.3 ET48 DIA67.1) Polar Silver На замовлення з Є | 7 603 грн. |
Закрити
Схожі