Литий диск Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 5 446 до 9 614 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R17 W7.5 PCD5x112 ET38 DIA66 | 8 299 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Black Polished Front TMT757 | 7 000 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x112 ET38 DIA66.6) Black На замовлення з Європ | 8 976 грн. |
Alutec Tormenta DBFP R17 W7.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 | 9 614 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6 Silver | 5 698 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі