Литий диск Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 7 127 до 10 311 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Alutec TORMENTA Polar-Silber (R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 7 599 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x112 ET40 DIA66.6) Black На замовлення з Європ | 8 492 грн. |
Alutec Tormenta DBFP R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 | 9 614 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Silver TMT75740M11-0 | 7 127 грн. |
Alutec Tormenta R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Silver | 7 371 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x112 ET40 DIA66.6) Diamond black front polishe | 10 311 грн. |
Alutec Tormenta (7.5J x 17 5x112 ET40 DIA66.6) Polar Silver На замовлення | 8 052 грн. |
Диски Alutec Tormenta 7,5x17 5x112 ET40 DIA66,6 (polar silver) (1001676758 | 7 189 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі