Литий диск Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET26 DIA66,6
Відео 1Фото 33 | від 9 299 до 10 732 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):26 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET26 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x18/5x112 ET26 DIA66,6
Сортувати
Alutec TORMENTA Polar-Silber (R18 W8.0 PCD5x112 ET26 DIA66.6) | 9 299 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET26 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з | 9 662 грн. |
Alutec Tormenta PS R18 W8.0 PCD5x112 ET26 DIA66.6 | 10 212 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Silver TMT80826B61-0 | 9 547 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET26 DIA66.6 Polar Silver) | 10 048 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 18 5x112 ET26 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 10 032 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Black Polished Front TMT80826 | 10 372 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Silver | 9 879 грн. |
Alutec Tormenta R18 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Black Polished Front | 10 732 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі