Литий диск Alutec Tormenta 8x19/5x112 ET45 DIA57,1
Відео 1Фото 33 | від 8 995 до 12 056 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Alutec Tormenta 50
Характеристики
Alutec Tormenta 8x19/5x112 ET45 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Tormenta 8x19/5x112 ET45 DIA57,1
Сортувати
Диски Alutec Tormenta 8x19 5x112 ET45 DIA57,1 | 8 995 грн. |
Alutec TORMENTA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R19 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA57 | 10 599 грн. |
Alutec Tormenta DBFP R19 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA57.1 | 9 826 грн. |
Alutec Tormenta R19 W8 PCD5x112 ET45 DIA57.1 Black Polished Front TMT80945 | 9 469 грн. |
Alutec Tormenta (8J x 19 5x112 ET45 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 11 748 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі