Процесор AMD Ryzen 3 Matisse 3300X BOX (100-100000159BOX)
Відео 11 | Очікується у продажу 19 404 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 8; Частота (ГГц): 3.8; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 4.0; |
AMD Ryzen 3 Matisse 3300X BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
0 1 2 5 |
брати добре провітрюваний корпус. Тягне все на ура, хто то каже. що він занадто гарячий, я це подолав установкою в корпус, що добре продувається, 1 120 вентилятор на вдув 3 на видування. що цілком прийнятно. поки не виявив Григорий: користуюся AMD 3300X BOX менше місяця |
Потужність як у 3600 але за ціну нижче Температури, боксовий кулер не може впоратися з ним Neznaika v kopikah: користуюся AMD 3300X BOX менше місяця |
Найкращий бюджетний процесор для ігор у 2020 році Ціна, продуктивність. Гарячий, але це фіксується гарним кулером Иван: користуюся AMD 3300X BOX менше місяця |
Великий брат
AMD Ryzen 3 3300X — старший з двох «братів» Matisse з чотирма ядрами та вісьмома потоками. На відміну від молодшого Ryzen 3 3100 з двома CCX-модулями, 3300X має згруповане розташування ядер в єдиному CCX. Це сприяє швидшому обміну інформацією як між ядрами, так і з IOD-модулем (північним мостом).
Розігнаний на заводі
До того ж Ryzen 3 3300X працює на вищій частоті «з коробки»: 3.8 – 4.3 ГГц супроти 3.6 – 3.9 ГГц у моделі 3100. Різницю у частоті, втім, не складно нівелювати ручним розгоном, благо множник в обох процесорів розблоковано. Але завдяки єдиному CCX, нерозігнаний 3300X все одно випереджає за продуктивністю в іграх розігнаний 3100.
Сім нанометрів
Прогресивний 7-нанометровий техпроцес позитивно позначився на тепловиділенні Ryzen 3 3300X. Якщо вам не потрібен стовідсотково безшумний ПК, то можна заощадити на покупці окремого баштового кулера та обмежитися комплектним Wraith Stealth. До того ж Ryzen 3 3300X на пару з 3100 — найдоступніші процесори з підтримкою високошвидкісної шини PCI-E 4.0. Це дає змогу використовувати на повну новітні відеокарти серії Radeon RX 5000 і твердотільні накопичувачі M.2 зі швидкістю до 64 Гбіт/с.
Для ігор і роботи
Як підсумок, AMD Ryzen 3 3300X — один з найприємніших сюрпризів 2020 року, який завдяки сучасній архітектурі Zen 2 з високою продуктивністю на такт випереджає в іграх більш багатоядерний Ryzen 5 2600, хоча останній все ще чудово себе демонструє у професійних робочих програмах. Єдиним гідним конкурентом для 3300X, мабуть, залишається його старший брат Ryzen 5 3500X з шістьма ядрами Zen 2, але без багатопотоковості SMT. В одних іграх краще вісім віртуальних потоків, в інших — шість фізичних ядер.
Модификації AMD Ryzen 3 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 3 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 3 Matisse 3100 BOX | від 2 649 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 3 Matisse 3100 OEM | від 1 948 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 3 Matisse 3300X OEM | від 2 598 грн. | 1 пропозиція |