Процесор AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX (YD3400C5FHBOX)
Відео 19Фото 4 |
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX |
|
Поповнив в 2019 році серію Ryzen 5 Picasso процесор об'єднує на єдиному кристалі чотири обчислювальних ядра на 12-нм техпроцесі і графічний чип Radeon RX Vega 11 з частотністю 1.4 ГГц. Тактова частота CPU становить 3.7 ГГц, причому це значення може бути збільшена до 4.2 ГГц завдяки фірмовим технологіям розгону. Процесор AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX підтримує багатопотоковість, що збільшує загальну кількість потоків виконуваних команд до восьми.
Модель оснащується кулером, який ефективно справляється з відведенням тепла (тепловиділення на рівні 95 Вт). Виробником заявлено використання нового термоінтерфейса TIM: замість пластичних паст застосовується припій. Розблокований множник в парі з механізмом авторозгону забезпечить безпечний оверклокінг. До інших особливостей «движка», призначеного для складання ігрового ПК початкового рівня, відноситься наявність 4 МБ кеш-пам'яті, сумісність з ОЗП формату DDR4 з частотою до 2933MHz, наявність 8 ліній PCI-E 3.0.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX
Усі ціни 41 →AMD Ryzen 5 3400G 3.7(4.2)GHz 4MB sAM4 Box (YD3400C5FHBOX) YD3400C5FHBOX | 6 589 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 3400G 4/8 3.7GHz 4Mb Radeon RX Vega 11 GPU Picasso AM | 3 793 грн. |
AMD Ryzen 5 3400G 4/8 Box (YD3400C5FHBOX) | 3 793 грн. |
Amd Ryzen 5 3400G (YD3400C5FHBOX) | 4 034 грн. |
Amd Ryzen 5 3400G (YD3400C5FHBOX) | 3 996 грн. |
2 1 5 3 |
На момент покупки це літо 2020 він був дуже навіть за 4к з його можливостями, зараз ціна від 4.5 навіть не подивився б, хіба що в убер офіс. Все вищезгадане, невідповідна тдп, висока ціна/продуктивність, частий брак/поломка користуюся AMD 3400G BOX кілька місяців |
бравши давно щоб зекономити гроші на відеокарті графіка може ігри й не тягне, але в інтернеті посидіти й ютуб посерфіті можна (я вважаю що 30фпс на мінімалках у більш-менш нових іграх у fullhd це мало) не влаштувала ціна... тепер за ці гроші можна було взяти щось більш актуальне |
Чудовий вибір за відсутності відеокарти. можна пограти у всі онлайн проєкти у full hd. є можливість розгону. не нагрівається гідний apu, дає відчутний приріст при розгоні озу. боксовий кулер справляється навіть з невеликим запасом розгін vega 11 малоефективний користуюся AMD 3400G BOX кілька місяців |
Архітектура Zen 2
В рамках релізу нових процесорів на архітектурі Zen+, AMD випустила дві моделі гібридних чипів Ryzen 3000, які мають графічним ядром, пропонують покращену продуктивність в порівнянні з минулим поколінням, покращений боксовий кулер Wraith Spire і адекватний стартовий цінник. У випадку з героєм цього огляду 3400G мова йде про суму в $150.
8 віртуальних ядер і турбобуст до 4.2 ГГц
Процесор має чотири ядра і підтримку SMT, а значить — по два потоку на одне ядро. Порівняно з минулими поколіннями новинка оснащена урізаним в два рази кешем (4 МБ L3), але при цьому має пристойно підвищені частоти. А саме — 3.7 ГГц за стандартом і 4.2 ГГц в бусте. Множник також розблоковано, а значить можливий ручний розгін на материнських платах, починаючи з чипсета B350. Втім, для старих материнських плат на AM4 знадобиться оновлення BIOS. Якщо порівнювати чип з попередником 2400G, то новинка видає в середньому на 8% більше потужності за рахунок підвищених тактових частот. Плюс вбудоване графічне ядро Vega 11 трохи розігнаний, що буде плюсом для тих, хто не планує купувати окрему відеокарту, але при цьому не проти іноді побігати в онлайні в Fortnite або CS:GO.
Стратити не можна помилувати
Дати однозначну відповідь на питання «купувати чи ні» зараз складно, оскільки за ці 8 – 12% додаткової потужності доведеться доплатити ті ж 10%. На відміну від дев'ятого покоління чипів Intel, AMD не стала кардинально скидати ціни на свої нові процесори.
Модификації AMD Ryzen 5 Picasso
Ціни на AMD Ryzen 5 Picasso |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Picasso 3350GE PRO OEM | від 3 435 грн. | 12 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX | від 3 557 грн. | 41 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G OEM | від 3 345 грн. | 3 пропозиції |
За знаю малу частину своєї історії. Вкрації у мене за півроку перебувало цілих 4 даних процесора, через брак і гарантійні заміни, заявлені частоти не тримає, навантаження не тримає, був навіть екземпляр, який з коробки йшов у тротлінг, повернув відразу по гарантії (кожний випадок по 14-28 днів у гарантійці) були камені, які при навантаженні скидали частоти до 3.4 ГГц, причому без перегріву. Повернув кошти та радий на цьому.