Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK (100-100000600MPK)
![]() |
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK |
|
|
Мікросхема введення-виведення містить графічний блок RDNA 2-го покоління, а також контролери DDR5 та PCI Express 5.0. Бажаючим оновитися до Zen 4 цієї осені будуть запропоновані материнські плати з логікою AMD X670E, X670 та B650E, B650.
Процесори Ryzen Pro орієнтовані на корпоративних клієнтів, у них розширені функції захисту даних та підтримка різних рішень щодо віддаленого управління та діагностики.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Класифікація актуальних процесорів AMDРозбираємо історію успіху лінійки Ryzen та що з неї варто розглянути до покупки у 2026 році.

Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK отримав позитивні відгуки від користувачів завдяки високій продуктивності та енергоефективності, що забезпечується новою архітектурою Zen 4. Він підтримує PCIe 5.0 та DDR5, що підвищує швидкість передачі даних і продуктивність. Користувачі відзначають, що процесор підходить для геймерів та професіоналів, які потребують високої швидкості. Однак, деякі відзначають високі температури та високу ціну як недоліки. Вбудована графіка також отримала позитивні відгуки. Загалом, це чудовий вибір для тих, хто шукає потужний процесор для сучасних завдань.
Переваги
Мінуси
0 0 2 11 |
Економічність, буст до 5450Мгц без розгону, майбутні платформи, кеш L3 32мб. Високі температури (знижується за допомогою курви та пару натискань кнопок у Біосі), відстійний контролер пам'яті (пам'ять вище 6400 не поїде), розгону по суті немає, все що вичавіть 5500 і те не стабільно. |
Чудова народна модель. В умілих руках буде служити на радість і в усьому влаштує. -Бюджетний -Гарно виконує свою роботу. -Без бусту можна підвищити частоти на 10 мінімум -Справляється з [censored] іграми без проблем. Температури при повній нагрузці можуть розчарувати. Але цей недолік після пари гайдів на ютубі по андервольту і біос-налаштувань можна знівелювати до дуже приємних значень. |
Кращій проц у світі Все понравилось Немає недоліків |
Показано 3 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
| Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
|---|---|---|---|---|
| AMD Ryzen 5 Raphael 7400 BOX | від 6 911 грн. | 34 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7400 MPK | від 6 781 грн. | 27 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7400 OEM | від 6 639 грн. | 23 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7400F OEM | від 4 950 грн. | 24 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 6 497 грн. | 57 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 5 050 грн. | 126 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7500X3D BOX | від 10 939 грн. | 57 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7500X3D OEM | від 10 313 грн. | 44 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 8 300 грн. | 67 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7600 MPK | від 7 927 грн. | 50 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 7 393 грн. | 79 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7600X3D BOX | від 13 610 грн. | 41 пропозиція | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7600X3D OEM | від 15 661 грн. | 2 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 6 985 грн. | 99 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 7 601 грн. | 59 пропозицій | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 9 223 грн. | 2 пропозиції | ||
| AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | від 11 565 грн. | 2 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →

Якщо брати конкурента в особі І5-13600k, то в робочих завданнях та синтетиці інтел буде цікавіше за рахунок малих ядер, але це тупикова платформа, а Am5 ще житиме як мінімум 3 роки.