Процесор AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D OEM (100-000000651)
Відео 42Фото 2 | Очікується у продажу 14 830 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 8; Кількість потоків (threads): 16; Частота (ГГц): 3.4; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 4.0; |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D OEM |
|
За допомогою додаткового 7-нм кристала пам'яті SRAM, встановленого поверх основного чіплета, процесор отримав 96 МБ кеша L3.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 11 |
Загалом хороший проц для середньої системи, у мене в парі з 3070 все працює наййс. Звичайно деякі гри що дуже їдять проц будуть впиратися в нього. У мене так з Assassin`s Creed Valhala але це не критично бо свої 90 кадрів я отримую. відношення ціна якість ручки труситися коли з цим AM4 стикаєшся щоб не загнути ніжки |
Купивши на чорну п'ятницю, на відміну від мого старого каменю +50% продуктивності, які дійсно дуже відчутні, гріється як старий, працює на 4.6 з коробки на бюджетній мат-платі, за температурою id-colling se-224-xt ніж 63-64 градуси не бачив, при частоті 4650, у моїй збірці працює на пару з 3060 яку вантажити на 100 відсотків у шкірній грі. Вінда на четверть швидше запускається, літає все, відчутно дуже в порівнянні з 3600им дідом, на лінуксі різниця взагалі скажена. Якщо придратися то дивне пакування, в цій коробці тільки якась рамка з кулька та й стандартне пакування проц від АМД. Тимур Солонський: користуюся AMD 5700X BOX менше місяця |
чудовий процесори, для роботи та ігор підійде ціна, потужність нічого Danny Score: користуюся AMD 5700X BOX кілька місяців |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
5 травня 2023, 14:38
Чи підійде до rtx 2060 super? #
Чи буде достатньо потужності відеокарти, щоб нагрузити процесор на 100% (чи його потужність спаде до відповідної потужності відеокарти)?
Показано 3 із 34 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | від 9 799 грн. | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | від 9 898 грн. | 10 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | від 7 061 грн. | 41 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | від 6 499 грн. | 35 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | від 11 489 грн. | 43 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D OEM | від 14 830 грн. | 43 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | від 8 100 грн. | 45 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | від 10 320 грн. | 6 пропозицій |