Процесор AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM (100-000000926)
Відео 42Фото 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM
Усі ціни 48 →AMD Ryzen 7 5700X 3.4(4.6)GHz 32MB sAM4 Tray (100-000000926) 100-000000926 | 7 099 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 5700X (8C/16T, 3.4-4.6GHz, 36MB,65W,AM4) TRAY 100-000 | 6 999 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-000000926) | 6 989 грн. |
Amd Ryzen 7 5700X (100-000000926) Tray | 6 910 грн. |
Процесор Amd Ryzen 7 5700X (100-000000926) | 7 225 грн. |
0 0 1 11 |
Загалом хороший проц для середньої системи, у мене в парі з 3070 все працює наййс. Звичайно деякі гри що дуже їдять проц будуть впиратися в нього. У мене так з Assassin`s Creed Valhala але це не критично бо свої 90 кадрів я отримую. відношення ціна якість ручки труситися коли з цим AM4 стикаєшся щоб не загнути ніжки |
Купивши на чорну п'ятницю, на відміну від мого старого каменю +50% продуктивності, які дійсно дуже відчутні, гріється як старий, працює на 4.6 з коробки на бюджетній мат-платі, за температурою id-colling se-224-xt ніж 63-64 градуси не бачив, при частоті 4650, у моїй збірці працює на пару з 3060 яку вантажити на 100 відсотків у шкірній грі. Вінда на четверть швидше запускається, літає все, відчутно дуже в порівнянні з 3600им дідом, на лінуксі різниця взагалі скажена. Якщо придратися то дивне пакування, в цій коробці тільки якась рамка з кулька та й стандартне пакування проц від АМД. Тимур Солонський: користуюся AMD 5700X BOX менше місяця |
чудовий процесори, для роботи та ігор підійде ціна, потужність нічого Danny Score: користуюся AMD 5700X BOX кілька місяців |
Еволюція успішної платформи be quiet!
Платформа Pure Base 500 продовжує служити прикладом ідеального комп'ютерного корпусу у всіх аспектах: стильний дизайн, продумане внутрішнє компонування, ефективне підсвічування, серйозне корпусне охолодження та ефективна шумоізоляція. Наприклад, внутрішня сторона боковини, зверненої до материнської плати, оснащена шумоізоляцією, корзини для HDD оббиті вібропоглинаючими прокладками з м'якої гуми, а вентилятори Pure Wings спочатку налаштовані на ніндзя-режим. З коробки всередині корпусу встановлено 4 вентилятори, що дозволяє користувачам не турбуватися про систему охолодження.
Німецька якість
Вищий стандарт кейсу підкреслюється використанням товстого металу при створенні рами та внутрішнього облицювання, що надає корпусу ваги 8 кг. Платформа Pure Base 500 FX надає можливість зібрати ігровий чи робочий ПК будь-якого класу. Усередині корпусу легко поміщається відеокарта довжиною до 37 см і баштові кулери висотою до 19 см. У передній, задній та верхній частині корпусу є виділені зони для розміщення водяних помп різних розмірів. Блок живлення та кошики для накопичувачів заховані у нижньому закритому відсіку, що характерно для більшості сучасних корпусів.
Акцент на підсвічуванні
У порівнянні з оригінальною моделлю Pure Base 500 і її сиквелом Pure Base 500DX, тестовий зразок акцентує увагу на підсвічуванні корпусу: світлодіоди, що адресуються, висвітлюють зовнішні і внутрішні поверхні передніх дверцят, а всі 4 вентилятори прикрашені світлодіодними елементами, що підтримують 16.8 мільйонів відтінків. Бічна стінка, звичайно, прозора. Виробник зазначає, що ARGB-концентратор може синхронізувати до шести ARGB компонентів та шести PWM вентиляторів, а сама система підсвічування підтримує різноманітні режими свічення та сумісна з популярними системами синхронізації від інших брендів.
Модификації AMD Ryzen 7 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | від 9 899 грн. | 40 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | від 9 898 грн. | 13 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | від 7 051 грн. | 63 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | від 6 499 грн. | 49 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | від 11 400 грн. | 59 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | від 8 070 грн. | 60 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | від 10 320 грн. | 8 пропозицій |